<p>Ще більше можливостей у тимпанометрі TITAN</p>

Широкосмугова тимпанометрія WBT

Ще більше можливостей у тимпанометрі TITAN

Новий революційний 3D-вимір у діагностиці середнього вуха! Просте та надійне обстеження стану середнього вуха у немовлят, дітей та дорослих.

Обстеження середнього вуха

WBT дозволяє отримати сотні тимпанограм за допомогою клацання (click), яке покриває діапазон від 226 до 8000 Гц, на відміну від тонального стимулу, який містить тільки частоту 226 Гц. Отримані тимпанограми відображаються у тривимірному (3D) вигляді. Широкосмугова тимпанометрія дозволяє виконати повноцінний аналіз стану середнього вуха в частотному діапазоні, який містить повний діапазон мовлення, за одне коливання тиску (як і в традиційній тимпанометрії). Для простоти тлумачення, окремі компоненти записаних тимпанограм можна відобразити окремо (наприклад, класична тимпанограма на частоті 226 Гц, тимпанограма на частоті 1 кГц, усереднена широкосмугова тимпанограма, тимпанограма на резонансній частоті та поглинальна здатність як функція частоти).

Вимірювання поглинальної здатності

Можливість виміряти поглинання – це наша «друга думка», на додаток до традиційної тимпанограми. Вона показує акустичну енергію, яка поглинається середнім вухом, як функцію частоти. Згідно з проведеними дослідженнями, різноманітні патології середнього вуха по-різному впливають на поглинання акустичної енергії середнім вухом. Лікар може порівняти виміряну поглинальну здатність з нормативними даними та прикладами різноманітних патологій. Поглинальну здатність можна виміряти при частковій втраті прогностичної сили на піковому тиску, або взагалі не докладаючи повітряного тиску до вуха (цей варіант бажано застосовувати при післяопераційному стані).

img

Одне коливання – багато тимпанограм

3D-зображення тимпанометричних даних в повному діапазоні частот і тиску допоможе вам точно діагностувати різні патології. Тимпанограма, записана за допомогою клацання, становить альтернативу вимірюванню на піковому тиску.

Сила клацання

За допомогою клацання можна виконати багаточастотну тимпанометрію за той же час, що й при тестуванні на одній частоті. На 3D-графіках відображається інформація щодо функції середнього вуха на будь-якій частоті в повному діапазоні тиску.

3D-графіки

Поглинальна здатність відображається на тривимірному графіку, за допомогою якого лікар може миттєво зрозуміти, як функціонує середнє вухо на кожній з застосованих частот та рівнів тиску. Зрозуміле зображення функції середнього вуха допоможе встановити правильний діагноз.

 Комбінування даних з даними OAE та СВП (ABR)

За допомогою WBT можна отримати додаткові дані щодо провідності середнього вуха, потрібні для уточнення діагнозу, поставленого на основі OAE або автоматичного вимірювання СВП.

Не потребує особливих навичок

Виконувати WBT дуже просто. Завдяки можливості накласти на виміряні тимпанограми нормативні дані, диференційна діагностика стала набагато зрозумілішою. Також наявні ілюстровані приклади прихованих патологій.

Чиста користь

WBT полегшує процес діагностики проблем середнього вуха та дозволяє виконувати точні та специфічні вимірювання в повному частотному діапазоні.

Тільки для Titan

Надпотужна та проста у використанні модульна платформа.

Особливі переваги при педіатричному використанні

Спостереження за веселкою, яка малюється на екрані приладу під час тестування зацікавлює та заспокоює дітей 

img