<h1>Центр слухової реабілітації АВРОРА<br /> - офіційний дистриб’ютор обладнання Interacoustics в Україні</h1>

Центр слухової реабілітації АВРОРА
- офіційний дистриб’ютор обладнання Interacoustics в Україні

ТОВ “Центр слухової реабілітації АВРОРА” надає весь спектр послуг оснащення обладнанням Interacoustics™ закладів охорони здоров’я та навчальних закладів. 

ТОВ “Центр слухової реабілітації АВРОРА” забезпечує:

  • Професійну консультацію щодо підбору обладнання.
  • Навчання фахівців по роботі з обладнанням.
  • Установку та запуск обладнання.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
  • Відповідність обладнання технічним регламентам
  • державна реєстрація приладів в Україні;
  • Консультації по роботі з обладнанням.

Наші спеціалісти

У Центрі слухової реабілітації АВРОРА працюють висококваліфіковані, досвідчені фахівці з аудіометричного обладнання – інженери і техніки, що мають в своєму розпорядженні весь комплекс обладнання для метрологічного забезпечення, сервісу, ремонту та інструментального контролю якості.

Замовник не залишається наодинці з отриманим обладнанням, а може бути спокійний, що обладнання Interacoustics встановлено на місці, введено в експлуатацію, а згодом буде підтримуватися фахівцями Центру АВРОРА™ в робочому стані протягом багатьох років.

 

Володимир Олександрович Конюшняк

Освіта

1980-1986 р. – Київський політехнічний інститут, кафедра акустики та електроніки, спеціальність – акустика.

1989-1992 р. – аспірантура Київський політехнічний інститут

Досвід роботи в сфері акустичної медичної техніки – 27 років (1995 – 2022 р.р.)

Підвищення кваліфікації – чисельні українські та міжнародні тренінги і семінари з питань слухової допомоги, діагностики слухової функції, медичного обладнання.

Навички/обов’язки/доручення

Консультації щодо вибору аудіологічного обладнання відповідно до потреб користувача; Організація та проведення навчання по роботі з обладнанням; Продаж обладнання; Допомога користувачам, супровід та підтримка; Установка та запуск обладнання; Консультації щодо витратних матеріалів та виробів.

 

Сергій Олександрович Клименко

Освіта

2014-2019 р. – Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», кафедра акустики та електроніки, спеціальність – інженер з аудіологічної техніки.

Підвищення кваліфікації – чисельні українські та міжнародні тренінги і семінари з питань слухової допомоги, діагностики слухової функції, медичного обладнання.

Навички/обов’язки/доручення

Консультація щодо вибору аудіологічного обладнання відповідно до потреб користувача; Організація та проведення навчання по роботі з обладнанням; Допомога користувачам, супровід та підтримка; Консультації щодо витратних матеріалів та виробів; Установка та запуск обладнання; Продаж обладнання.

 

Андрій Сергійович Мелешко

Освіта

2007-2013 р. – Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», Механіко-машинобудівний інститут, кафедра інтегрованих технологій машинобудування.

Підвищення кваліфікації – чисельні українські та міжнародні тренінги і семінари з питань слухової допомоги, діагностики слухової функції, медичного обладнання, калібрування, ремонту та налаштування.

Навички/обов’язки/доручення

Діагностика, налаштування та ремонт аудіологічного обладнання; Встановлення та налаштування програмного забезпечення до аудіологічного обладнання.

Контакти

Аудіологічне обладнання
Interacoustics™ в Україні

З питань придбання аудіологічного обладнання Interacoustics™ в Україні звертайтеся до відділу продажу ЦСР АВРОРА

Замовити комерційну пропозицію